Za sprawą remixu z Arianą Grande singiel „Save Your Tears” dotarł na sam szczyt notowania HOT 100 Billboardu, a tym samym The Weeknd pobił kolejny rekord. Żaden inny wokalista nie może pochwalić się trzema #1 w innych latach.

The Weeknd może pochwalić się kolejnym sukcesem. Za sprawą piosenek z krążka „After Hours” („Heartless”, „Blinding Lights”, „Save Your Tears”) wokalista znalazł się na 1. miejscu listy HOT 100 Billboardu w 2019, 2020 i 2021 roku. I choć Abel jest pierwszym mężczyzną, któremu udało się tego dokonać, to nie jest pierwszym artystą w ogóle. Rekord ten ustanowiła Janet Jackson, której piosenki „Miss You Much”, „Escapade”, „Black Cat” i „Love Will Never Do” z albumu „Rhytm Nation” okupowały szczyt notowania w latach 1989-1991.

Dzięki remixowi „Save Your Tears” również Ariana Grande może pochwalić się kolejnym znaczącym wyróżnieniem. Mianowicie, piosenkarka ma na swoim koncie aż trzy duety, które znalazły się na szczycie najpopularniejszej listy przebojów. Wcześniej na szczycie HOT 100 znalazły się: „Stuck With U” z Justinem Bieberem oraz „Rain On Me” z Lady Gagą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here