Już kiedy fani kultowego girlsbandu zaczęli się bać, że z ich reaktywacji wyjdą nici, zespół wypuścił kolejne informacje, w których zapewnia, że nowa muzyka zbliża się wielkimi krokami. 

Rok temu miejsce miała głośna reaktywacja kultowych The Pussycat Dolls. Grupa po 10 latach przerwy wydała singiel „React”, który przyniósł im pierwsze od 11 lat wejście do listy Top 40 w Wielkiej Brytanii. PCD dały również kilka gościnnych występów na żywo, czym promowały swoją reaktywacyjną trasę koncertową. Niestety pandemia chwilowo pokrzyżowała plany związane z koncertami i nową muzyką.

Wielbiciele zespołu zaczęli już tracić nadzieje, po tym jak w sieci pojawiły się doniesienia o nowym, solowym materiale Nicole Scherzinger. Liderka Pussycat Dolls miała w ostatnich miesiącach pracować nad swoją kolejną płytą, o czym informowaliśmy TUTAJ. Ale uspokajamy, inna członkini girlsbandu zapewnia, że ich kolejne wspólne utwory powstaną tak szybko, jak będzie to tylko możliwe. Nowe piosenki pojawią się jeszcze przed przełożoną trasą koncertową, która na ten moment wystartować ma w maju tego roku.

„Z pewnością wydamy nową muzykę. Musimy tylko dostać się do studia, aby ją stworzyć.” – powiedziała w podkaście Heart Showbiz Hub Ashley Roberts. „Mamy czas i chcemy sprawić, aby ludzie byli podekscytowani, zanim wyruszymy w trasę, co tak naprawdę to kto wie kiedy to nastąpi”. Ashley podkreśliła, że plany związane z koncertowaniem PCD są wciąż aktualne, jednak wcześniej wszyscy muszą być pewni, że sytuacja jest już całkowicie bezpieczna. „To musi być czas, kiedy każdy będzie mógł być na stadionie i jednocześnie być bezpieczny i zdrowy. W międzyczasie zamierzamy wydawać nową muzykę.” – powiedziała.

The Pussycat Dolls powracają po 10 latach przerwy. Zobacz gorący teledysk do singla „React”

Nicole Scherzinger znowu solo. Artystka nagrała nowe utwory na swój kolejny krążek

Ashley z The Pussycat Dolls odpowiada na krytykę: „Magic Mike pojawia się i wszyscy to uwielbiają, ale kiedy robią to kobiety to nazywa się je prostytutkami.”

The Pussycat Dolls powróciły! Zobacz ich pierwszy wspólny występ od lat

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here