Miley Cyrus coraz częściej sięga po bardziej rockowy repertuar, nie inaczej było podczas wirtualnej imprezy #SOSFest. Artystka wykonała kultowy utwór „Zombie” irlandzkiego zespołu The Cranberries.

Występ Miley spodobał się nie tylko jej wiernym fanom, ale także przykuł uwagę członków rockowego zespołu. Nie tylko pochwalili oni młodą gwiazdę, nazywając jej cover jednym z najlepszych jakie słyszeli, ale także przyznali, że zmarła w 2018 roku Dolores O’Riordan, która oryginalnie śpiewa w „Zombie” byłaby zachwycona tą wersją.

„Byliśmy zachwyceni, mogąc usłyszeć „Zombie” w wykonaniu Miley Cyrus podczas koncertu #SOSFEST w Whiskey a Go Go w Los Angeles. To jeden z najlepszych coverów tej piosenki, jakie mieliśmy okazję słyszeć. Uważamy, że Dolores byłaby pod ogromnym wrażeniem.” -napisali na oficjalnym Twitterze zespołu.

Dla osób które podzielają zdanie muzyków i są zdecydowanymi sympatykami bardziej rockowej Miley jest też inna dobra wiadomość. Wokalistka zdradziła niedawno, że planuje wydać album z coverami innego, równie kultowego zespołu – Metalliki, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Utwór „Zombie” w wykonaniu Miley Cyrus poniżej.

Miley Cyrus pracuje nad albumem z coverami zespołu Metallica

Miley Cyrus oficjalnie wypuściła cover „Heart Of Glass” zespołu Blondie

Miley Cyrus wykonała na żywo przebój “Gimme More” Britney Spears

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here