Początek roku 2019 zdecydowanie należy do 25-letniej wokalistki. Piąty album studyjny Ariany Grande debiutuje na szczycie zestawienia Billboard 200. Ponadto wydawnictwo osiąga najlepszy wynik streamingowy w historii spośród wszystkich wydanych dotychczas albumów pop, zajmując miejsce „Divide” Ed’a Sheerana. 

Płyta „Thank U, Next” była jedną z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Utwory takie jak „7 rings” oraz tytułowe „thank u, next” przez tygodnie dominowały na listach przebojów.

Ariana Grande nie zwalnia tempa. Jej najnowsze wydawnictwo sprzedało się w liczbie 360 tysięcy egzemplarzy w samych Stanach Zjednoczonych (w tym 116 tys. to sprzedaż detaliczna albumu) w zaledwie tydzień od jego wydania. Jest to także najlepszy wynik streamingowy wśród albumów wydanych przez kobiety (wcześniejszy należał do „Invasion Of Privacy” Cardi B).

To czwarty numer jeden wokalistki w zestawieniu Billboard 200. Pierwsze pozycje w tym notowaniu osiągnęły takie albumy Ariany jak „Yours Truly”, „My Everything” oraz wydany w ubiegłym roku „Sweetener”.

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here