Najnowszy teledysk SexMasterki nie jest na ten moment dostępny na oficjalnym kanale celebrytki w serwisie YouTube. Kontrowersyjny klip do ‚Wyślij Nudesa’ zniknął z popularnego serwisu.

Przypomnijmy, że w piątek ukazał się kolejny singiel SexMasterki. Tym razem propozycja celebrytki nosi tytuł ‚Wyślij Nudesa’, zaś premiera utworu została połączona z publikacją oficjalnego teledysku. Klip udostępniony na kanale kontrowersyjnej celebrytki pobił rekordy popularności w serwisie YouTube. W ciągu pierwszych 24 godzin od jego premiery teledysk odtworzono ponad 1.1 miliona razy.

Materiał nie jest już jednak dostępny w serwisie YouTube. Teledysk nie znajduje się w plikach wrzuconych na oficjalnym koncie SexMasterki, zaś po wejściu w klip ze źródła zewnętrznego zamiast teledysku do ‚Wyślij Nudesa’ pojawia się napis: „Film jest niedostępny”. Prawdopodobnie jest to rezultat zbyt dużej ilości zgłoszeń kontrowersyjnego materiału przez użytkowników serwisu. Nie jest wiadomo, czy i kiedy klip powróci na oficjalny kanał SexMasterki w serwisie YouTube.

#2017: 50 NAJLEPSZYCH UTWORÓW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here