Choć teledysk do „I Don’t Wanna Hide” ma już prawie dwa miliony wyświetleń na YouTubie, na próżno szukać go w telewizji. Bynajmniej nie przed 22:00. Doda za pośrednictwem mediów społecznościowych podzieliła się zaskakującym newsem.

Pod koniec czerwca Doda zaprezentowała swój długo wyczekiwany singiel „Don’t Wanna Hide”, który promuje film „Dziewczyny z Dubaju”. Zapowiedź gorącego klipu okazała się zbyt gorąca, bo zablokowano ją na Tik Toku. Jak się okazuje, nowy teledysk piosenkarki jest również zbyt pikantny dla stacji telewizyjnych.

Doda poinformowała o fakcie, że „Don’t Wanna Hide” nie może być puszczane na antenie przed 22:00 za pośrednictwem Instagrama. Gwiazda nie kryła swojego oburzenia i zarzuciła szefom stacji stosowanie podwójnych standardów.

Pomiędzy brakiem logiki i konsekwencji w niepuszczaniu MOJEGO TELEDYSKU w tv przed 22 załączam ostre próby do tego bezeceństwa i perwersji. (…) Ocenzurujcie wszystkie tyłki w tv, w tym J.LO, który właśnie oglądam 🤷‍♀️ A nie, sorry, to Stany, czyli lepszy i można 🙄” – napisała oburzona.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here