Doda po ponad rocznej przerwie powraca z nową muzyką. Artysta ogłosiła wczoraj premierę piosenki „Don’t Wanna Hide”, której towarzyszyć będzie całkowicie nowy teledysk. 

DODA ZAPOWIEDZIAŁA PREMIERĘ NOWEJ PIOSENKI. POSŁUCHAJ FRAGMENTU SINGLA „DON’T WANNA HIDE”

Polska gwiazda przygotowuje się do premiery nowej piosenki. Wokalistka za pomocą mediów społecznościowych podzieliła się bardzo gorącymi zdjęciami oraz zapowiedziami klipu do „Don’t Wanna Hide”… wydaje się nawet, że chyba za bardzo gorącymi – zwiastun teledysku został usunięty przez TikToka, za złamanie regulaminu. Jako dokładny powód podano „nagość i aktywność seksualną osób dorosłych”, o czym poinformowała swoich fanów sama Doda.

Oficjalna premiera „Don’t Wanna Hide” zaplanowana jest na 24 czerwca, natomiast dzień wcześniej na TikToku Dody będzie można przedpremierowo podejrzeć nakręcony do kawałka wideoklip. „To pierwsza taka przedpremiera na TikToku w Polsce, ale chyba każdy wie, że KRÓLOWA jest tylko jedna” – mówi Doda. Zajawkę teledysku z nagraniami zza kulis zobaczyć można poniżej.

@doda##dontwannahide PREMIERA KLIPU JUTRO O 12 stej‼️TYLKO TU🥳 video premiere tomorrow at noon only here, BE READY😎♬ Don’t Wanna Hide – Doda

Nowy singiel Dody promuje wyprodukowany przez nią film „Dziewczyny z Dubaju”. Więcej na temat „Don’t Wanna Hide” TUTAJ.

Doda zapowiedziała premierę nowej piosenki. Posłuchaj fragmentu singla „Don’t Wanna Hide”

Doda wraca do muzyki. Nowy singiel jeszcze w tym miesiącu?

Måneskin z drugim koncertem w Polsce! Zespół wystąpi w ramach Open’er Park jeszcze tego lata

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here