Historyczny sukces Nicki Minaj. Jedna z najpopularniejszych piosenek w karierze raperki – wydana w 2014 roku „Anaconda”, właśnie przekroczyła imponujące miliard odtworzeń w serwisie YouTube. 

Brawa dla Nicki Minaj. 38-latka jest pierwszą raperką w historii, której solowy utwór zgromadził aż miliard wyświetleń na YouTube. „Anaconda” jest już szóstym klipem Nicki, który tego dokonał, co sprawia, że jest ona raperką z największą ilością klipów z miliardem wyświetleń, a wśród wszystkich artystek zajmuje pierwsze miejsce ex aequo z Katy Perry i Rihanną.

Przypominamy także, że „Anaconda” przy okazji swojej premiery w 2014 roku ustanowiła ówczesny rekord największej liczny wyświetleń w 24 godziny od debiutu, z wynikiem 19,6 mln.

Kolejny rekord wyświetleń Oniki wskazuje ewidentnie, że fani gwiazdy z niecierpliwością wyczekują jej nowej muzyki. Raperka, po wydaniu w 2018 roku krążka „Queen”, postanowiła zrobić sobie przerwę i poświecić się rodzinie. Od tego czasu zdążyła już wyjść za mąż, a także urodzić swoje pierwsze dziecko. Teraz coraz głośniej mówi się o muzycznym powrocie Nicki. Jej piąty album prawdopobnie ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku.

Nicki Minaj gościnnie na nadchodzącym albumie Dojy Cat

Beyoncé nagrała piosenki z Cardi B i Nicki Minaj?

Nicki Minaj obchodzi swoje 38 urodziny! Przypomnij sobie największe hity raperki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here