Nowy numer 1 w Wielkiej Brytanii: tym razem na szczyt brytyjskiej listy najpopularniejszych kawałków wkracza Taylor Swift ze swoim singlem ‚Look What You Made Me Do’. To pierwszy singlowy numer 1 wokalistki na tamtejszym rynku.

Fani Taylor mogą mieć dużo powodów do dumy: teledysk piosenkarki do jej najnowszego singla bije rekordy popularności, nie gorzej radzi sobie też sama piosenka. Singiel ‚Look What You Made Me Do’ właśnie oficjalnie zadebiutował na 1 miejscu brytyjskiej listy najpopularniejszych utworów na Wyspach. To pierwszy singlowy numer 1 amerykańskiej gwiazdy na tamtejszym rynku: wśród poprzednich singli piosenkarki najwyżej dotarły utwory ‚Shake It Off’, ‚Love Story’ i ‚I Knew You Were Trouble.’, każdy z nich osiągnął 2 miejsce w tamtejszym zestawieniu.

Tuż za Taylor uplasowały się Dua Lipa oraz P!nk: kompozycja ‚New Rules’ po dwóch tygodniach na szczycie musiała ustąpić singlowi Taylor i spada na pozycję 2. Na podium wskakuje za to najnowszy kawałek P!nk ‚What About Us’ będący pierwszym zwiastunem nadchodzącego albumu ‚Beautiful Trauma’.

Miejsce 4. to tym razem kawałek będący kolaboracją Calvina Harrisa, Katy Perry, Big Seana i Pharrela – ‚Feels’ w tym tygodniu przesuwa się o jedno oczko w dół. Pierwszą piątkę zamyka zaś singiel ‚Friends’ Justina Biebera i producenta muzycznego ukrywającego się pod pseudonimem BloodPop.


miley_final

SPRAWDŹ NOWE #WHATSGOOD TUTAJ!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here