Amerykańska wokalistka Taylor Swift szykuje się do wydania swojego siódmego studyjnego krążka. Artystka zdradziła, że znajdzie się na nim więcej utworów, niż na którymkolwiek z jego poprzedników.

Taylor Swift, która obecnie promuje singiel „ME!”, pojawiła się na okładce magazynu „Entertainment Weekly”. W pierwszym od trzech lat wywiadzie zdradziła nieco więcej szczegółów dotyczących jej nadchodzącego krążka. Wedle zapowiedzi, powinniśmy spodziewać się bardzo zróżnicowanej płyty i zawierającej największą liczbę utworów w karierze Swift.

„Na tym albumie jest dużo rzeczy. Próbuję pokazać całe spektrum emocji. Zdecydowanie nie chcę mieć czegoś za dużo. Dostaniecie kilka radosnych piosenek, kilka „bops”, jak to nazywacie, jak również naprawdę, naprawdę, naprawdę smutne piosenki, ale wystarczająco tyle, żebyście nie zaczęli się o mnie martwić” – powiedziała w wywiadzie.

Pierwszym singlem z TS7 jest „ME!” nagrane w duecie z Brendonem Urie z zespołu Panic! at the Disco. Piosenka dotarła do 2. miejsca na liście HOT 100 Billboardu, a nakręcony do niej teledysk pobił rekord Ariany Grande, stając się najczęściej oglądanym żeńskim klipem w ciągu doby. W ciągu 24 godzin obejrzano go 59,6 mln razy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here