W ostatnim czasie Taylor Swift rozpieszcza swoich fanów. W krótkich odstępach czasowych ukazały się kolejno trzy albumy, świetnie przyjęte przez krytyków albumy zatytułowane „Folklore” i „Evermore” oraz najnowsze dzieło wokalistki – reedycja wydanego w 2008 roku albumu „Fearless”. To właśnie ostatnie wydawnictwo przyniosło artystce kolejne osiągnięcia.

Taylor Swift jest pierwszą artystką w historii australijskich notowań, której 3 albumy osiągnęły pierwszą pozycję w ogólnym zestawieniu albumów ARIA (Australian Recording Industry Association) w mniej niż rok!

Ponadto „Fearless (Taylor’s Version)” debiutuje na pierwszej pozycji w Wielkiej Brytanii. Jest to siódmy album Taylor, który dociera na szczyt notowań, co sprawia, że stała się artystką z największą ilością albumów na pierwszej pozycji zestawienia w obecnym stuleciu!

Taylor Swift zdobywa kolejny rekord, który do tej pory ustanowił legendarny zespół The Beatles w 1966. Jej trzy albumy doszły na szczyt brytyjskich notowań w 259 dni, co oznacza najszybsze nagromadzenie się trzech albumów, zajmujących pierwszą pozycję w notowaniach na Wyspach Brytyjskich.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here