Taylor Swift znana jest z tego, że lubi często zaskakiwać swoich największych wielbicieli. Tym razem gwiazda wysłała podarunek miesięcznemu dziecku – niemowlak otrzymał prezent, który z pewnością ucieszyłby każdego fana wokalistki. 


Szkicując tło historii warto rozpocząć od tego, że ostatni album wokalistki o tytule ‘reputation’ ukazał się na rynku dokładnie 10 listopada 2017 roku. Kilka dni później wykonawczyni przeboju ‚Look What You Made Me Do’ odwiedziła amerykański sklep Target, gdzie podpisywała egzemplarze najnowszego krążka. Jedną z osób, które miały szczęście poznać i porozmawiać z Taylor była Lindsay Bramson – popularna dziennikarka i prezenterka amerykańskiej stacji News 4. Bramson była wówczas w 37. tygodniu ciąży ze swoim synem, Wyattem, który narodził się miesiąc temu.

Znana ze swojej hojności 28-letnia piosenkarka wysłała dziecku prezent, o jakim marzy każdy fan Swift, a mianowicie płytę CD ‘reputation’ ze specjalną dedykacją i autografem. Gwiazda napisała na okładce: „Pierwsze święta Wyatta. Wyrazy miłości, Taylor Swift”. Prezenterka od razu podzieliła się zdjęciem otrzymanego upominku ze swoimi obserwującymi.

„Poznałam Taylor Swift w Targecie, będąc w 37. tygodniu ciąży i teraz ma nowego fana! Mój czterotygodniowy syn jest podekscytowany swoją podpisaną cd ‘reputation’, którą właśnie otrzymał!” – obwieściła w tweecie celebrytka.


KLIKNIJ i SPRAWDŹ WIĘCEJ!