Zgodnie z zapowiedziami w listopadzie tego roku Taylor Swift rozpoczęla prace nad ponownym nagrywaniem materiału z jej sześciu albumów studyjnych. Za pośrednictwem mediów społecznościowych gwiazda podzieliła się nową wersją hitu „Love Story”.

Kilka dni temu, w wywiadzie dla Good Morning America, Taylor Swift przyznała, że nagrywanie utworu „Love Story” było dla niej najbardziej zabawnym przeżyciem, ponieważ gdy nagrywała utwór, była bardzo młoda, przez co jej głos brzmiał zupełnie inaczej. Dziś, 2 grudnia, gwiazda zaprezentowała fragment nowej wersji swojego wielkiego hitu z 2008 roku. Namówił ją do tego Ryan Reynolds.

„Moje nowe nagrania nie są jeszcze gotowe, ale mój przyjaciel zapytał mnie, czy mógłby użyć fragmentu jednego z nich do swojej zabawnej reklamy. Oto zajawka nowego „Love Story”. Ciężko pracujemy, by wkrótce dostarczyć wam nową muzykę” – napisała.

Przypomnijmy, że w zeszłym miesiącu oficjalnie potwierdziły się plotki, jakoby Scooter Braun sprzedał prawa do muzyki Taylor Swift. Artystka poinformowała o sytuacji w osobnym poście.

Zupełnie nowa Taylor Swift

Scooter Braun sprzedał katalog Taylor Swift? „Variety” donosi o zmianach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here