Taylor Swift prawdopodobnie wybrała swój trzeci singiel promujący nowy album ‚Reputation’. Po lead-singlu ‚Look What You Made Me Do’ i następcy ‚… Ready For It?’ do francuskich rozgłośni radiowych już wkrótce trafi kolejny kawałek z płyty.

Francuski dziennikarz muzyczny – Thomas Monnier – poinformował na swoim Twitterze, że w najbliższym czasie do rozgłośni radiowych we Francji trafi kolejny utwór z płyty ‚Reputation’. Tym razem nowym singlem ma być kompozycja ‚End Game’, która została nagrana przy współudziale brytyjskiego wokalisty Eda Sheerana i rapera Future. ‚End Game’ jest również dodawane na playlisty przez amerykańskie rozgłośnie radiowe, pomimo braku oficjalnej daty wysyłki utworu do amerykańskich stacji radiowych jako kolejnego singla. Informacja ta nie jest jeszcze oficjalnie potwierdzona przez sztab gwiazdy.

Przypomnijmy, iż 6. studyjny album gwiazdy rozszedł się już w USA w nakładzie przekraczającym milion sprzedanych egzemplarzy. Analitycy amerykańskiego rynku muzycznego spodziewają się najwyższego wyniku w karierze Swift, jeśli chodzi o sprzedaż krążka w pierwszym tygodniu. Aktualnie przewiduje się, iż po ‚Reputation’ w ciągu pierwszych 7 dni sięgnie w Stanach ok. 1.4-1.5 mln osób. Poprzedni album wokalistki ‘1989’ rozszedł się w ponad 1.29 milionach egzemplarzy w swoim premierowym tygodniu. ‚Reputation’ najprawdopodobniej stanie się czwartym z rzędu longplayem 27-letniej artystki, który w ciągu pierwszych siedmiu dni od premiery przekroczy milion legalnie zakupionych kopii. 

Recenzję najnowszego albumu Taylor Swift możecie przeczytać TUTAJ.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here