Halsey o krok od #1 na Billboard 200? Wszystko na to wskazuje! Według opublikowanych prognoz sprzedaży wokalistka zajmie drugie miejsce w rankingu, plasując się tuż za Kanye Westem. W walce o zdobycie szczytu notowania wsparła ją Taylor Swift.

Powiedzieć, że Taylor Swift nie przepada za Kanye Westem, to jak nie powiedzieć nic. Konflikt artystów toczy się już od wielu lat i nic nie wskazuje na to, że topór wojenny miałby zostać zakopany, choć podejmowane były już takie próby. Nic dziwnego, że znana z doskonałych wyników sprzedażowych piosenkarka postanowiła wesprzeć Halsey, która w zeszły piątek zaprezentowała album „If I Can’t Have Love, I Want Power”. Za pośrednictwem mediów społecznościowych Tay wyraziła zachwyt nad krążkiem i zachęciła fanów do streamowania i kupowania płyty.

Fani wokalistki twierdzą, że ma to związek z walką o #1 na Billboard 200. Najmocniejszym konkurentem Halsey jest Kanye West, którego album „Donda” niespodziewanie pojawił się w sieci. Jak twierdzi sam raper, wytwórnia wypuściła longplay bez jego zgody. Krążek pobił jednak rekord wszechczasów w serwisie Apple Music, docierając na sam szczyt w 152 na 168 krajów, gdzie jest dostępny.

Serwis HDD opublikował prognozy sprzedażowe obu krążków. Według danych Kanye może liczyć na sprzedaż na poziomie 300 tysięcy, natomiast Halsey niespełna 100.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here