Kolejna wyczekiwana odsłona Taylor’s Version, Red, ujrzała dzisiaj światło dzienne. Pojawiła się z sześcioma recenzjami na platformie Metacritic z niemal idealnym wynikiem – 96. Gwiazda przygotowała dla fanów wiele niespodzianek, a płyta już króluje w zestawieniu albumów na iTunes.

Taylor Swift zaplanowała także premierę krótkiego filmu All Too Well z udziałem Sadie Sink oraz Dylanem O’Brienem. Wokalistka wyznała, że nie zrobiłaby tego film, gdyby Sadie Sink nie zgodziła się na wystąpienie w nim. Wersja tego utworu trwa aż 10 minut i zostanie zaprezentowana przez artystkę w ramach Saturday Night Live.

Artystka dodała także, że słucha sugestii swoich fanów. Dowiaduje się, które piosenki powinny być singlami lub które nie mają teledysku, a powinny. Dzięki ich wskazówkom łatwiej jest jej dokonać odpowiedniego wyboru do stworzenia kolejnego klipu.

Na płycie Red (Taylor’s Version) znajdziemy aż 30 utworów. Artystka w ramach promocji wydawnictwa zaplanowała wiele niespodzianek, o których zapewne będziemy dowiadywać się w najbliższych tygodniach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here