Zgodnie z obietnicą, Taylor Swift zorganizowała transmisję live na swoim Instagramie. Amerykańska wokalistka zdradziła kilka istotnych szczegółów dotyczących jej nadchodzącego albumu „Lover”. Między innymi to, że „The Archer” nie jest kolejnym singlem z płyty, a jedynie utworem ją promującym.

Taylor Swift szykuje się do wydania swojego siódmego albumu studyjnego. Tym razem, jest to dla niej tym bardziej wyjątkowe przeżycie, gdyż „Lover” będzie pierwszym krążkiem, jaki wyda pod szyldem nowej wytwórni. Gwiazda za pośrednictwem Instagrama zdradziła, że wydany niespodziewanie utwór „The Archer” nie jest kolejnym singlem z płyty, a jedynie prezentem, jaki postanowiła sprawić fanom przed premierą albumu. Taylor wyjaśniła, że udostępnienie piosenki ma na celu pokazać, jak różny jest „Lover”. Wiadomo też, że artystka kręci aktualnie klip do innej z piosenek umieszczonych na płycie. Wedle jej zapowiedzi, powinniśmy go zobaczyć niebawem.

Przypomnijmy, że w udzielonym na łamach magazynu „Entertainment Weekly” wywiadzie Taylor Swift przyznała, że jej krążek „Lover” będzie zawierał zarówno wesołe i porywające do tańca utwory jak „ME!” czy „You Need To Calm Down”, a także poruszające ballady w klimacie „The Archer”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here