Już niebawem dowiemy się, co Taylor Swift przygotowała na 26 kwietnia tego roku. Dziś opiniotwórczy magazyn „TIME” udostępnił okładkę swojego nadchodzącego numeru, na której pojawiła się gwiazda.

Zdaniem redaktorów „TIME’a”, Taylor Swift jest jedną ze 100 najbardziej wpływowych osób na świecie. Jak wynika z okładki tygodnika, w artykule znajdziemy m.in. wypowiedź Shawna Mendesa na temat swojej sławnej koleżanki.

Warto wspomnieć o tym, że już 23 kwietnia odbędzie się specjalna gala „2019 TIME 100 Gala”, podczas której wystąpi artystka. Jak na razie nie wiadomo, co ma tam zaprezentować. Być może będzie to nowy singiel? Przypomnijmy, że od kilku dni na profilach społecznościowych Taylor trwa tajemnicze odliczanie, które ma się zakończyć 26 kwietnia. Fani są niemalże pewni, że ma to związek z nową muzyką.

To nie pierwszy raz, kiedy Taylor Swift pojawiła się na okładce „TIME”. Wcześniej twarz artystki zdobiła wydanie z 2014 roku oraz wyjątkowego numeru „Person of the Year” z 2017 roku, kiedy to redaktorzy tygodnika postanowili uhonorować kobiety, które głośno walczą z przemocą na tle seksualnym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here