Nie ma mocnych na Taylor Swift! Amerykańska gwiazda przymierza się do wydania swojego siódmego albumu zatytułowanego „Lover”. Najnowsze prognozy dotyczące jego sprzedaży są bardzo zadowalające. Czy gwiazda ponownie sprzeda milion kopii krążka w pierwszym tygodniu?

Nowy album Taylor Swift „Lover” będzie miał swoją premierę już w ten piątek, 23 sierpnia. Jego poprzednik „Reputation” to ostatnia płyta, której sprzedaż w pierwszym tygodniu wyniosła ponad milion egzemplarzy w Stanach Zjednoczonych. Jak podaje serwis „Variety”, wysoce prawdopodobne jest, że najnowszy longplay amerykańskiej wokalistki również zadebiutuje na szczycie notowania Billboard 200 z siedmiocyfrowym wynikiem.

„Oczekiwanie na ten album jest niezwykle wysokie, a liczba zakupionych krążków na całym świecie w przedsprzedaży zbliża się do miliona” – powiedział Monte Lipman, założyciel i prezes wytwórni Republic Records.

Co również warte odnotowania, od wtorku 20 sierpnia aż do piątkowej premiery albumu „Lover”, Taylor Swift ujawniać będzie fragmenty tekstów kolejnych piosenek z niego pochodzących w serwisie Spotify.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here