Nowy singiel Taylor Swift szturmuje listy przebojów i już ustanawia pierwsze rekordy. Ariana Grande, która do tej pory mogła się pochwalić największą ilością wyświetleń teledysku w ciągu 24 godzin od premiery wśród kobiet, musi pożegnać się ze swoim rekordem. Teledysk do „ME!” właśnie został najczęściej oglądanym żeńskim klipem w ciągu doby.

Przypomnijmy, że nowy singiel Taylor Swift „ME!” z gościnnym udziałem Brendon’a Urie z grupy Panic! At The Disco zadebiutował wczoraj o 6 rano (według czasu polskiego). Pierwszy zwiastun nadchodzącego krążka amerykańskiej wokalistki spotkał się z ciepłym przyjęciem ze strony fanów. Dotychczasowy sukces komercyjny kawałka również robi wrażenie. Piosenka tuż po premierze znalazła się na 1 miejscu w kilkudziesięciu państwach na Itunes w tym w zestawieniu światowym.

Nie gorzej poradził sobie teledysk, który już teraz może pochwalić się rekordem dla największej liczby wyświetleń klipu wydanego przez jakąkolwiek kobietę oraz drugim miejscem w ogólnym zestawieniu w ciągu 24 godzin od premiery. Taylor uzbierała łącznie 56.9 mln odsłon, co stanowi lepszy rezultat niż panująca w tym zakresie przez ostatnie miesiące Ariana Grande i jej „thank you, next” (45.9 mln). Osiągnięcie stanowi również osobisty rekord w karierze Swift w tym zakresie bowiem klip do „Look What You Made Me Do” uzyskał 43.2 mln odsłon. Rekordzistą w ogólnym zestawieniu pozostaje koreański boysband BTS za sprawą teledysku do utworu „Boy With Luv” z gościnnym udziałem Halsey zgarniając 78 milionami wyświetleń w ciągu jednej doby.

Taylor Swift w klipie do „ME!” zdradziła tytuł nowego albumu oraz kolejnego singla!? Sprawdź szczegóły.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here