Nie ma mocnych na Taylor Swift. Chwilę po ogłoszeniu daty premiery oraz tytułu swojego nadchodzącego krążka, amerykańska wokalistka pobiła rekord Apple Music w kategorii ilości uzyskanych tak zwanych „pre-adds” przez kobietę. Czy szykuje się kolejny sprzedażowy rekord?

Taylor Swift poinformowała o premierze swojego siódmego albumu „Lover” w czwartek, 13 czerwca 2019 roku. Gwiazda udostępniła wówczas jego okładkę, datę premiery, tytuł oraz link z możliwością dodania krążka do swojej biblioteki, aby móc go posłuchać w dzień premiery w Apple Music. Po 24 godzinach było już jasne, że gwiazda pobiła rekord należący do Ariany Grande. W ciągu zaledwie jednej doby, ponad 178,600 kont dodało „Lover” do prywatnej biblioteki w serwisie.

Jeśli chodzi o rekordową liczbę „pre-adds”, berło wciąż należy do Billie Eilish. Jej album „When We All Fall Asleep Where Do We Go?” łącznie zgromadził ponad 800 tysięcy przedwczesnych pobrań. Wiele wskazuje na to, że Taylor Swift ma szansę na pobicie również jej rekordu.

Siódmy album studyjny Taylor Swift „Lover” ukaże się na rynku już 23 sierpnia 2019 roku. Póki co, znamy jedynie dwa promujące go single „ME!” z Brendonem Urie oraz „You Need To Calm Down”. W wideoklipie do najnowszego klipu pojawiły się m.in. Katy Perry oraz Ciara.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here