Już tylko kilka dni dzieli nas od poznania tegorocznych laureatów prestiżowej nagrody Billboard Music Awards. Dziś do grona występujących gwiazd dołączyła Taylor Swift. Amerykańska gwiazda wykona swój najnowszy singiel „ME!” po raz pierwszy na żywo.

Tegoroczne rozdanie nagród Billboard Music Awards odbędzie się 1 maja. Po raz kolejny nie zabraknie występów światowych gwiazd muzyki. Właśnie na profilach społecznościowych BBMA ogłoszono, że Taylor Swift wraz z Brendonem Urie otworzą galę premierowym wykonaniem swojego najnowszego singla „ME!”. Utwór i nakręcony do niego teledysk zadebiutowały w sieci dzisiaj rano. Gościnnie w kawałku możemy usłyszeć Brendona Urie z Panic! at the Disco.

Galę poprowadzi Kelly Clarkson. Poza Taylor Swift i Brendonem Urie, na scenie zobaczymy Madonnę z Malumą, Jonas Brothers, BTS z Halsey, Lauren Daigle, Khalida, Panic! At The Disco oraz tegoroczną laureatkę „Icon Award”, czyli Mariah Carey. Przypomnijmy, że Sam Smith odwołał swój występ z Normani ze względu na zły stan zdrowia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here