Ostatnie miesiące 2017 roku bez dwóch zdań należą do Taylor Swift. Wokalistka, której album ‚Reputation’ jest jednym z lepiej sprzedających się krążków w tym roku, właśnie wylądowała na okładce brytyjskiego ‚Vogue’. 

Taylor znalazła się na okładce najnowszego numeru prestiżowego magazynu ‚Vogue’. Piosenkarka podziękowała za pośrednictwem swoich social media współtwórcą sesji okładkowej.

„Dziękuję @edward_enninful i @mertalas za Waszą pasję, duszę i zaraźliwy śmiech na planie. Mert i Marcus zrobili te zdjęcia dla brytyjskiego Vogue’a i w ramach sesji na potrzeby ‚Reputation’, wspólna praca była tak bardzo wiążącym oświadczeniem, tak jak rozmawianie o tym, co chcemy stworzyć. Trochę minęło odkąd zrobiłam okładkę magazynu. Jestem bardzo szczęśliwa, że moja pierwsza po powrocie powstała z udziałem tak wspaniałych ludzi” napisała Taylor.

W pierwszym tygodniu od swojej premiery album ‚Reputation’ w samych Stanach Zjednoczonych rozszedł się w nakładzie 1.238 milionów egzemplarzy. Krążek pozostał na 1 miejscu amerykańskiego Billboard 200 również w 2. tygodniu w trakcie, którego po płytę wokalistki sięgnęło blisko 256 tys. osób. Wydawnictwo zadebiutowało m.in. na 1. miejscu w Wielkiej Brytanii, zaś w Polsce dotarło do 6. pozycji.

Recenzję albumu Taylor możecie przeczytać TUTAJ.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here