Taylor Swift nie zwalnia tempa i wciąż intensywnie przygotowuje się do wydania siódmego studyjnego krążka w karierze. Wszystko wskazuje na to, iż następnym singlem promującym album „Lover” będzie właśnie tytułowa piosenka z premierowego wydawnictwa Amerykanki, której premiera już wkrótce.

Nowy album Taylor Swift to jeden z najbardziej gorących i wyczekiwanych wydawnictw muzycznych tego roku, a każdy z pojawiających się newsów roznieca emocje fanów wokół premiery wydawnictwa. Artystka pojawiła się w nocy na gali Teen Choice Award, podczas której odebrała prestiżową, pierwszą w historii nagrodę Icon Award i ku uciesze swoich fanów niespodziewanie ogłosiła, że już w ten piątek tj. 16 sierpnia ukaże się jej nowy singiel, którym została tytułowa kompozycja „Lover”. Najprawdopodobniej do utworu został również zrealizowany teledysk, kompozytorami utworu są Taylor oraz Jack Antonoff. Na ten moment, poznaliśmy już 3 utwory promujące nowy materiał Swift – hitowe single „ME!” i „You Need To Calm Down” oraz balladę „The Archer”.

„Chciałam powiedzieć, że jestem tak bardzo podekscytowana tym co wydarzy się w ciągu następnych 12 dni, aż pojawi się mój album „Lover”. Płyta ukaże się 23 sierpnia, ale chciałam Wam dziś wieczorem powiedzieć, że już 16 sierpnia, w piątek, pojawi się nowa piosenka o nazwie „Lover” i jestem tym bardzo podekscytowana. Kocham Was bardziej niż słowa mogą powiedzieć. Dziękuję za ten niesamowity zaszczyt (nagrodę Icon Award). Uwielbiam was ludziska” powiedziała podczas przemowy Taylor.

Przypomnijmy, że siódmy krążek Taylor Swift jest zatytułowany „Lover” i do sklepów trafi już 23 sierpnia. Według informacji zawartych na iTunes, na płycie znajdzie się łącznie 18 piosenek. Wedle zapowiedzi, powinniśmy spodziewać się bardzo zróżnicowanej płyty i zawierającej największą liczbę utworów w karierze Swift.

„Na tym albumie jest dużo rzeczy. Próbuję pokazać całe spektrum emocji. Zdecydowanie nie chcę mieć czegoś za dużo. Dostaniecie kilka radosnych piosenek, kilka „bops”, jak to nazywacie, jak również naprawdę, naprawdę, naprawdę smutne piosenki, ale wystarczająco tyle, żebyście nie zaczęli się o mnie martwić” – powiedziała w wywiadzie.

Pierwszym singlem z TS7 jest „ME!” nagrane w duecie z Brendonem Urie z zespołu Panic! at the Disco. Piosenka dotarła do 2. miejsca na liście HOT 100 Billboardu, a nakręcony do niej teledysk pobił rekord Ariany Grande, stając się najczęściej oglądanym żeńskim klipem w ciągu doby. W ciągu 24 godzin obejrzano go 59,6 mln razy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here