Kilka tygodni temu swoją kolejną erę oficjalnie rozpoczęła Taylor Swift. Wokalistka za sprawą singla ‚Look What You Made Me Do’ pobiła szereg rekordów, a także dotarła do szczytu amerykańskiego Billboard Hot100. Tymczasem gwiazda zdradziła kilka słów na temat klipu do swojego lead-singla.

Przypomnijmy, że teledysk do ‚Look What You Made Me Do’ uzyskał imponujące wyniki w zakresie wyświetleń w serwisie VEVO. W trakcie pierwszych 24 godzin od premiery klipu teledysk Swift został obejrzany ponad 43 mln razy. Więcej o rekordach Taylor możecie poczytać TUTAJ oraz TUTAJ. Tymczasem gwiazda zdradziła kilka słów na temat idei pojawienia się w klipie postaci przypominających jej poprzednie wcielenia.

„OK faktycznie jest to najdziwniejsza rzecz jaką kiedykolwiek widziałam w moim życiu (…) Wyobrażam sobie, że to niepokojące widzieć nasze przeszłe wcielenia w teraźniejszości” oznajmiła Taylor.

Widzenie moich wcieleń na wszystkich etapach mojego życia razem obok siebie to dziwne uczucie, lecz z drugiej strony to jednocześnie niesamowite i ekscytujące. Mogę dokładnie zobaczyć drogę, jaką przeszłam i jakie zmiany we mnie zaszły. Gdy widzę siebie w wieku 16 lat, to myślę, że ta dziewczyna, która jest tak ubrana, wygląda, jak ja.” dodała wokalistka.

Przypomnijmy, że nowy krążek Swift ‚Reputation’ swoją premierę będzie miał już 10 listopada.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here