Nie od dziś wiadomo, że Taylor Swift pozostaje w bardzo bliskich relacjach z Seleną Gomez. Nie mogła zatem nie wspomnieć o tym, jak ocenia jej najnowszy utwór. Artystka wyraziła swoje uwielbienie względem kawałka na Instagramie.

Po wielu szumnych zapowiedziach, w środę 23 października 2019 roku, Selena Gomez wydała utwór „Lose You To Love Me”, który zapowiada jej drugi album studyjny. Wielu fanów zgodnie uznało, że to jedna z najpiękniejszych kompozycji w dorobku wokalistki. Podobne zdanie o utworze ma Taylor Swift – bliska przyjaciółka Seleny. Za pośrednictwem stories na Instagramie, doceniła jej najnowsze dzieło.

„Ta piosenka to doskonały wyraz uzdrowienia i absolutnie mój ulubiony utwór, jaki do tej pory wypuściła [Selena]. Bardzo cię kocham” – napisała.

Przypomnijmy, że Selena Gomez jako jedna z pierwszych wiedziała o istnieniu singla „ME!”, który zwiastował album Taylor Swift o tytule „Lover”. Amerykańska wokalistka i aktorka wystąpiła również w klipie nieco starszej koleżanki „Bad Blood”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here