W kwietniu 2016 roku Rihanna i Calvin Harris wydali singiel „This Is What You Came For”, który okazał się wielkim hitem na całym świecie. Po ponad czterech latach od jego premiery Taylor Swift oficjalnie przyznała, że napisała ten utwór pod pseudonimem. Wyjaśniła, dlaczego zdobyła się na taki ruch.

Taylor Swift wraz z Paulem McCarneyem pojawili się na okładce najnowszego wydania magazynu „Rolling Stone”. Wewnątrz numeru pojawił sie obszerny wywiad-rozmowa między artystami. Jednym z tematów poruszonych podczas ich konwersacji było używanie pseudonimów. Amerykańska wokalistka w końcu oficjalnie przyznała, że to ona jest autorką słów do wielkiego hitu „This Is What You Came For” Rihanny i jej byłego partnera Calvina Harrisa.

Plotki o tym, jakoby Nilsem Sjöbergiem była Taylor Swift pojawiły się jakiś czas po premierze singla. Prawie oficjalne potwierdzenie dostaliśmy w teledysku do kawałka „Look What You Made Me Do” z 2017 roku, gdzie na jednym z grobowców widniał napis Nils Sjöberg.

Teraz, w 2020 roku, artystka zdradziła, dlaczego nie podpisała się pod numerem swoim imieniem i nazwiskiem.

„Pisałam pod pseudonimem Nils Sjöberg, ponieważ są to dwa najpopularniejsze męskie imiona w Szwecji. Napisałam piosenkę zatytułowaną „This Is What You Came For”, którą zaśpiewała Rihanna. Nikt o tym nie wiedział przez chwilę. (…) Pseudonim pojawia się wtedy, gdy kochasz efekt swojej pracy, ale nie chcesz, aby został on przysłonięty przez to, co dzieje się wokół ciebie. Naprawdę fajnie jest wtedy tworzyć fałszywe dane i pisać” – przyznała.

Numer „This Is What You Came For” dotarł do 3. miejsca HOT 100 Billboardu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here