28-letnia Taylor Swift do długiej listy swoich sukcesów będzie musiała dodać jeden niechlubny rekord. Okazuje się, że piosenki wokalistki z ery ‚Reputation’ nie zaskarbiły sobie sympatii słuchaczy amerykańskich rozgłośni radiowych. 


taylor-swift-ready-for-it-social

Recenzję najnowszego albumu Taylor – ‚Reputation’ – możecie przeczytać TUTAJ.


Każdy z trzech wydanych do tej pory singli z albumu ‚Reputation’ znalazł się na liście największych tygodniowych spadków w zakresie liczby odtworzeń w amerykańskich stacjach radiowych typu TOP40/POP. Niechlubne zestawienie otwiera ostatni lead-singiel Swift, czyli ‚Look What You Made Me Do’, które odnotowało spadek aż o 4.986 tys. odtworzeń z tygodnia na tydzień.

Niewiele lepszy rezultat należy do ‚End Game’ z udziałem Eda Sheerana i Future, które zajmuje drugą pozycję w zestawieniu i może się „pochwalić” spadkiem o ponad 4.6 tys. odtworzeń. Na liście znalazło się również miejsce dla „…Ready for It?”, które ląduje na miejscu 5 (minus 4432 odtworzeń).

W pierwszej piątce obok singli Taylor Swift znalazła się także Kesha (‚Praying’, 3 miejsce, -4514), Justin Timberlake (‚Filthy’, 4 miejsce, -4439) oraz Meghan Trainor, której wynik jest identyczny do tego, który ma ‚…Ready for It?’ (‚No’, 5 miejsce, -4432).

Poniżej znajdziecie kompletne zestawienie.

1) Look What You Made Me Do – Taylor Swift (-4986)
2) End Game – Taylor Swift ft. Ed Sheeran & Future (-4604)
3) Praying – Kesha (-4514)
4) Filthy – Justin Timberlake (-4439)
5) NO – Meghan Trainor (-4432)
5) …Ready For It? – Taylor Swift (-4432)

Taylor Swift ‚Reputation’: umarła królowa, niech żyje królowa [RECENZJA]