Tradycją stało się, że po wydaniu albumu, Taylor Swift rozpoczyna próby do kolejnej światowej trasy koncertowej. Zarówno 1989 World Tour i Reputation Stadium Tour odniosły ogromny sukces, ale z najnowszego wywiadu gwiazdy wynika, że Lover Tour może mocno różnić się od poprzedników, o ile… w ogóle się odbędzie.

Taylor Swift nie zwalnia tempa i intensywnie promuje swój siódmy album studyjny „Lover”, który ukazał się na rynku w piątek, 23 sierpnia. W zaledwie jedną dobę, w samych Stanach Zjednoczonych rozszedł się w nakładzie 450 tysięcy egzemplarzy. Artystka pojawiła się w studiu Ryana Seacresta, aby opowiedzieć trochę o swoim najnowszym wydawnictwie. Najciekawszą częścią dla wszystkich fanów była jednak ta dotycząca trasy koncertowej.

Ku zdziwieniu wszystkich, którzy przyzwyczaili się, że gwiazda zawsze wyrusza w tournee, wokalistka wyznała, że nie wie jeszcze, jakie podejmie działania w związku z promowaniem nowego materiału w ramach światowej trasy.

„Dosłownie chwilę temu zdjęłam z siebie rajstopy i wysokie buty, które miałam na sobie przy poprzedniej trasie. Nie chcę czuć, że moje życie to album, trasa, album, trasa” oznajmiła wokalistka.

„Moim celem jest sprawienie, że [koncerty] będą mniejsze, żebyśmy czuli się jak w salonie na tyle, na ile to możliwe. Zdecydowanie chcę dać szansę fanom i sobie, byśmy weszli w rytm tych piosenek na żywo, chcę zobaczyć, jak śpiewają słowa, ale naprawdę nie wiem, w jaki sposób to się stanie” – dodała.

Przypomnijmy, że 9 września odbędzie się wyjątkowy koncert Taylor Swift w Paryżu, na którym znajdą się fani z 30 krajów na świecie.

Na płycie „Lover” znalazło się 18 premierowych kompozycji, w tym hitowe single „ME!”, „You Need To Calm Down” oraz najnowszy „Lover”. W ciągu 24 godzin od wydania siódmy studyjny album Amerykanki zgromadził ponad 55 milionów streamów w Spotify. Jednocześnie to drugi największy kobiecy debiut w serwisie po najnowszym wydawnictwie Ariany Grande „thank u, next” z wynikiem 70 mln odsłuchań.

Co ciekawe popularny amerykański serwis Metacritic zajmująca się recenzjami fimów, gier czy muzyki na podstawie recenzji wystawionych płycie „Lover” przez największe światowe serwisy i czasopisma przyznała płycie do tej pory aż 78 punktów na 100 możliwych co klasyfikuje album w ścisłej czołówce najlepszych wydawnictw tego roku. Więcej o sukcesach nowego wydawnictwa Taylor znajdziecie TUTAJ.

Gigantyczny sukces Taylor Swift! „Lover” podbija światowe zestawienia sprzedaży oraz serwisy streamingowe

Nowy album Taylor Swift. Posłuchaj całej płyty „Lover” [streaming-party]

współautor: Maksymilian

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here