Taylor Swift już 10 listopada wyda swój szósty studyjny album. ‚Reputation’ do tej pory zwiastował bijący rekordy popularności singiel ‚Look What You Made Me Do’, a także utwór-promo ‚…Ready for It?’. Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce ukaże się kolejny singiel promujący nadchodzący album Taylor.

Wydany pod koniec sierpnia pierwszy singiel z ‚Reputation’ – ‚Look What You Made Me Do’ – odniósł jeden z większych tegorocznych sukcesów komercyjnych. Piosenka dotarła do pierwszego miejsca w amerykańskim Billboard Hot100, zaś teledysk zrealizowany do singla cieszył się sporą popularnością wśród fanów wokalistki.  Przypomnijmy, że klip do ‚Look What You Made Me Do’ uzyskał imponujące wyniki w serwisie VEVO – w trakcie pierwszych 24 godzin od premiery nowy teledysk Swift został obejrzany ponad 43 mln razy. Więcej o rekordach Taylor możecie poczytać TUTAJ oraz TUTAJ.

Tymczasem jak donosi brytyjska prasa Taylor właśnie nagrywa teledysk do kolejnego singla z albumu ‚Reputation’. Plan zdjęciowy zrealizowano w stolicy Wielkiej Brytanii – w Londynie.

Teledysk zawiera niektóre z ulubionych londyńskich miejsc Taylor, które odwiedziła incognito podczas pierwszych randek z Joe Alwynem. Między innymi jego lokalny pub i londyński nocny bus. Klip pokaże jedną z nocy Taylor w Londynie. Wszystkie miejsca w nim ukazane będą miejscami, w których była z Alwynem. (…) Chce pokazać ludziom, że jest normalną dziewczyną.” donoszą źródła brytyjskiego The Sun.

Jednocześnie w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu zdjęciowego do nowego klipu Taylor – znajdziecie je poniżej.

https://twitter.com/TSwiftLAMedia/status/919708548031905792

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here