Taylor Swift pracuje nad swoim kolejnym teledyskiem. 28-letnia gwiazda została zauważona przez paparazzich na planie zdjęciowym do premierowego klipu promującego album ‚Reputation’.

Po singlach ‚Look What You Made Me Do’ oraz ‚… Ready for It?’ Taylor Swift postanowiła wybrać utwór ‚End Game’ na kolejną piosenkę promującą jej ostatni krążek. Przypomnijmy, że w kompozycji obok wokalistki gościnnie pojawiają się brytyjski piosenkarz Ed Sheeran oraz raper Future. W ostatnich dniach amerykańska gwiazda została zauważona przez paparazzich na planie zdjęciowym do teledysku promującego ww. utwór.

Gwieździe w pracach nad klipem towarzyszył wspomniany Future. Na miejsce realizacji scen z jego udziałem wybrano luksusowy jacht zakotwiczony u wybrzeży Miami. Materiały, które przedostały się do sieci możecie znaleźć poniżej.

Recenzję albumu ‚Reputation’ możecie przeczytać TUTAJ

https://twitter.com/forumpandlr/status/943563220421357569?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fwww.breatheheavy.com%2Fboobylicious-taylor-swift-spotted-filming-music-video-end-game-miami%2F

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here