Amerykańska wokalistka nie zwalnia tempa. Już w Sylwestra odbędzie się oficjalna premiera zapisu trasy koncertowej „Reputation Stadium Tour”. Pełne show będzie można zobaczyć na platformie Netflix.

Na dzień swoich 29. urodzin, Taylor Swift przygotowała niesamowitą niespodziankę dla wszystkich fanów. Za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosiła, że już 31 grudnia swoją premierę będzie miał wyczekiwany przez nich zapis jej ostatniej trasy koncertowej „Reputation Stadium Tour”. Wideo będzie można obejrzeć na platformie Netflix. W sieci pojawił się oficjalny trailer produkcji. Póki co, nie wiadomo czy tego samego dnia odbędzie się premiera również w polskiej wersji serwisu.

Przypomnijmy, że „Reputation Stadium Tour” to najbardziej dochodowa trasa w historii Stanów Zjednoczonych. Tournée przyniosło zysk w postaci 266 milionów dolarów, a łączna sprzedaż biletów wyniosła ponad dwa miliony. W trakcie koncertów, artystka po raz kolejny zapraszała na scenę wielu gości, m.in. Troye Sivana, Robbiego Williamsa oraz Bryana Adamsa. Charli XCX i Camila Cabello od pierwszego koncertu występowały jako support przed głównym show Amerykanki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here