Tę noc wszyscy fani Taylor Swift zapamiętają na długo. Podczas uroczystej gali Teen Choice Awards, amerykańska gwiazda zostanie wyróżniona pierwszą w historii nagrodą Icon Award. Statuetka przyznawana jest za wyjątkowe osiągnięcia w przemyśle muzycznym.

Już niecały miesiąc dzieli nas od premiery siódmego krążka Taylor Swift zatytułowanego „Lover”. Zanim pojawi się on w sprzedaży, artystka odbierze niezwykle prestiżową nagrodę podczas tegorocznej edycji Teen Choice Awards. Jak poinformowali organizatorzy, piosenkarka zdobędzie pierwszą Icon Award podczas gali, która wypada 12 sierpnia 2019 roku.

„Jako jedna z najlepiej sprzedających się artystek w historii, z ponad 50 milionami sprzedanych albumów, Taylor Swift jest ikoną, której osiągnięcia wykraczają poza zdobywanie szczytów list przebojów i wyprzedawanie stadionów na całym świecie. Swift również używa swojego głosu i pozycji do inspirowania i wprowadzania pozytywnych zmian” – takimi słowami skomentowano decyzję przyznania nagrody właśnie Taylor.

Warto wspomnieć, że Taylor Swift zdobyła najwięcej nagród jako solowa artystka podczas Teen Choice Awards, bo aż 26. Tegoroczna gala odbędzie się 12 sierpnia w Los Angeles.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here