Taylor Swift nie wytrzymała i w mocnych słowach skomentowała żart, który wykorzystano w serialu „Ginny & Georgia” produkcji Netflix. Gwiazda uznała go za głęboko seksistowski.

„Ginny & Georgia” to nowy serial, które zadebiutował na cieszącej się niesłychaną popularnością na całym świecie platformie Netflix. Szybko zrobiło się o nim głośno, jednak nie ze względu na grę aktorską czy ciekawą fabułę, a wykorzystany w nim żart o Taylor Swift. Chodzi o dialog bohaterek, w którym pada zdanie, że jedna z nich zmienia mężczyzn szybciej niż wokalistka. Fani artystki szybko zareagowali, organizując akcję „RESPECT TAYLOR SWIFT” na Twitterze oraz przyznając produkcji złe noty. Na temat niepochlebnego komentarza wypowiedziała się sama Taylor.

„Hej, Ginny & Georgia, dzwonił 2010 i chce z powrotem ten słaby, głęboko seksistowski żart. Co powiecie na to, żebyśmy przestali poniżać ciężko pracujące kobiety, definiując to gówno jako ZaBaWnE? Dodatkowo, Netflix, po „Miss Americana” ten strój nie wygląda na tobie uroczo” – napisała.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here