Po wielu spekulacjach na temat tego, kiedy wypuści nową muzykę, Taylor Swift podgrzewa atmosferę rozpoczynając oficjalne odliczanie. Na stronie internetowej piosenkarki pojawił się zegar odliczający sekundy do 26 kwietnia.

Taylor Swift już wielokrotnie sugerowała, że kolejna po „Reputation” era w jej karierze może rozpocząć się szybciej niż później. Po ogłoszeniu nowego kontraktu z Universal Music Group i swoich aktywnościach w mediach społecznościowych można było się spodziewać, że fani Amerykanki porcję całkowicie premierowej muzyki od swojej idolki otrzymają już wkrótce. Wszystko wskazuje na to, że będzie to 26 kwietnia. To właśnie na ten dzień został ustawiony zegar, jaki pojawił się kilka godzin temu na oficjalnej stronie internetowej piosenkarki. Taylor również zmieniła BIO w mediach społecznościowych dodając zapisek 26.04.

Przypomnijmy, że w sieci od kilku tygodni krążą teorie fanów dotyczące daty premiery nowego singla bądź albumu Taylor Swift. Wszystko rozpoczęło się za sprawą posta piosenkarki opublikowanego 24 lutego w serwisie Instagram, w opisie którego Swift umieściła 7 emoji przedstawiających palmy, co miało wskazywać na 7 w karierze krążek Taylor. Spostrzegawczy wielbiciele Amerykanki odnotowali na fotografii dokładnie 61 gwiazdek. Co ciekawe, datę 24 lutego i 26 kwietnia dzieli dokładnie… 61 dni.

Kocham Waszą pasję. Uwielbiam uwagę, którą przykuwacie do szczegółów. Kocham to, jak bardzo Wam zależy. Kiedy nowa muzyka wyjdzie, będziecie pierwsi, którzy się o tym dowiedzą.” wyznała Taylor jakiś czas temu odnosząc się do plotek o nowej muzyce podczas iHeartRadio Music Awards.

Erę Taylor zamyka krążek „Reputation”, który wyprodukował takie hity jak „Look What You Made Me Do” i „Delicate”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here