W dzisiejszych czasach to właśnie Taylor Swift i Adele generują największe przychody ze sprzedaży płyt, które na całym świecie rozchodzą się w milionach egzemplarzy. Jak podają amerykańskie media, artystki mają w planach wydanie wspólnego utworu.

Nie od dziś wiadomo, że zarówno Taylor, jak i Adele pracują nad nowymi krążkami, których premiera przewidziana jest jeszcze na 2019 rok. Redaktorom serwisu „Hollywood Pipeline” udało się dotrzeć do osób, które przekazały informację, jakoby obie gwiazdy miały stworzyć muzyczny duet. Wykonawczyni hitu „Hello” przebywała przez kilka dni w Stanach Zjednoczonych, gdzie odwiedziła m.in. studio nagraniowe Electric Lady na Manhattanie. Co więcej, według podanych na stronie informacji, znalazła również czas, aby osobiście spotkać się z Taylor. Według informatorów, Adele kazała przywieźć swój studyjny sprzęt do domu Swift, co oznaczałoby, iż duet obu pań nie jest fikcją. Póki co, brak jakichkolwiek oficjalnych wieści ze strony wokalistek bądź ich współpracowników.

Przypomnijmy, że dyskografię Taylor Swift zamyka wydany w 2017 roku album „Reputation”, natomiast ostatnim albumem Adele jest „25” z 2015 roku. Oba krążki pobiły wiele sprzedażowych rekordów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here