Koniec minionych wakacji to niezwykle udany okres dla Taylor Swift. Jej powrotny singiel ‚Look What You Made Me Do’ już drugi tydzień z rzędu znajduje się na szczycie listy najpopularniejszych piosenek w Wielkiej Brytanii.

Fani Taylor mogą mieć wiele powodów do dumy: teledysk piosenkarki do jej najnowszego singla bije rekordy popularności, nie gorzej radzi sobie też sama piosenka. Singiel ‚Look What You Made Me Do’ już drugi tydzień z rzędu znajduje się na 1. pozycji na Wyspach.

Przypomnijmy, że to pierwszy singlowy numer 1 amerykańskiej gwiazdy na tamtejszym rynku: wśród poprzednich singli piosenkarki najwyżej dotarły utwory ‚Shake It Off’, ‚Love Story’ i ‚I Knew You Were Trouble.’, każdy z nich osiągnął 2 miejsce w tamtejszym zestawieniu. Dla Taylor to nie jedyny powód do radości – w pierwszej dziesiątce zestawienia UK Charts znajduje się nie tylko ‚Look What You Made Me Do’, ale także kolejny promo-singiel zwiastujący nadchodzący krążek ‚Reputation’. Drugi z utworów amerykańskiej wokalistki ‚Ready For It’ zaliczył swój debiut w aktualnym notowaniu wskakując na 7. miejsce.

Podium zestawienia w tym tygodniu pozostaje niezmienne: za plecami Taylor uplasowały się Dua Lipa oraz P!nk. Przypomnijmy, że kompozycja Duy ‚New Rules’ po dwóch tygodniach spędzonych na szczycie w zeszłym tygodniu musiała ustąpić singlowi Taylor. Najnowszy singiel Pink ‚What About Us’ będący pierwszą zapowiedzią jej nowego albumu ‚Beautiful Trauma’  wyrównał zaś swoją najwyższą pozycję (3 miejsce). Na pozycję tuż za podium awans zaliczył najnowszy singiel Justina Biebera oraz producenta znanego pod pseudonimem BloodPop zatytułowany ‚Friends’. Pierwszą piątkę zamyka natomiast hiszpańskojęzyczny kawałek ‚Mi Gente’ od J Balvina & Willy Williama.

Swoją najwyższą do tej pory pozycje (9 miejsce) osiągnął najnowszy singiel Demi Lovato ‚Sorry Not Sorry’ zwiastujący kolejny album wokalistki ‚Tell Me You Love Me’. Debiut w zestawieniu najpopularniejszych singli na Wyspach odnotowały najnowsze propozycje muzyczne m.in. od Maroon 5, Jasona Derulo, czy Palomy Faith.


miley_final

SPRAWDŹ NOWE #WHATSGOOD TUTAJ!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here