Już tylko dwa dni dzielą nas od premiery najnowszego albumu Taylor Swift. Płyta ‚Reputation’ zadebiutuje już w najbliższy piątek. Dwa dni temu w sieci pojawiła się prawdopodobna tracklista krążka, dziś Taylor oficjalnie potwierdziła listę utworów z premierowego wydawnictwa.

Już 10 listopada ukaże się szósty studyjny krążek amerykańskiej wokalistki Taylor Swift. Płyta ‚Reputation’ zwiastowana jest przez hitowe single ‚Look What You Made Me Do’ i ‚… Ready for It?’. Na początku tygodnia do sieci przedostała się prawdopodobna tracklista wydawnictwa, co spowodowało spore emocje po stronie fanów artystki. Dziś już wszystko jest jasne: Taylor na swoich mediach społecznościowych opublikowała oficjalną listę utworów, które znalazły się na nadchodzącym krążku ‚Reputation’.

Finalny spis piosenek nie powinien budzić zaskoczenia – jest bowiem tożsamy z tracklistą, która nieoficjalnymi ścieżkami przedostała się w poniedziałek do Internetu. Na nowym albumie gwiazdy gościnnie pojawi się brytyjski wokalista Ed Sheeran oraz raper Future.

Pełną tracklistę ‚Reputation’ znajdziecie poniżej.

01 “…Ready For It?”
02 “End Game” (Feat. Ed Sheeran & Future)
03 “I Did Something Bad”
04 “Don’t Blame Me”
05 “Delicate”
06 “Look What You Made Me Do”
07 “So It Goes…”
08 “Gorgeous”
09 “Getaway Car”
10 “King Of My Heart”
11 “Dancing With Our Hands Tied”
12 “Dress”
13 “This Is Why We Can’t Have Nice Things”
14 “Call It What You Want”
15 “New Year’s Day”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here