Taco Hemingway to obecnie najpopularniejszy raper w Polsce. Kilka tygodni temu wyprzedał Stadion Narodowy z Dawidem Podsiadłą, a teraz, zupełnie niespodziewanie, wypuścił swój najnowszy album „Pocztówka z WWA, Lato ’19”. Posłuchacie go już teraz na naszej stronie.

Tego nie spodziewali się fani Taco Hemingwaya. Po kilku dniach od ogłoszenia daty premiery albumu „Pocztówka z WWA, Lato ’19”, raper wrzucił cały krążek do sieci. Na płycie znalazło się kilku wyjątkowych gości, w tym Pezet czy wspomniany już wcześniej Dawid Podsiadło. Na swoim Instagramie, Taco wyjaśnił, że udostępnienie longplaya w sieci całkowicie za darmo jest formą spłacenia długu za to, że sam niegdyś pobierał nielegalnie muzykę.

„Jako dzieciak jeździłem na Stadion Dziesięciolecia, gdzie wymieniałem kieszonkowe na pirackie albumy hiphopowe. W wieku nastoletnim logistykę ułatwiała mi rewolucja torrentowa, jednak wygoda rosła wprost proporcjonalnie do kiełkującego poczucia winy. Nie mniej jednak te setki przesłuchanych albumów, nielegalnie nabytych, wpłynęły na to jakim zostałem człowiekiem oraz muzykiem (no dobra — “muzykiem”). Wraz z wydaniem “Trójkąta warszawskiego” obiecałem więc sobie, że – celem spłacenia długu – moje albumy zawsze trafiać będą do internetu za darmo. Oto najnowszy z nich” – napisał.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here