Taco Hemingway to obecnie jeden z najpopularniejszych artystów w Polsce. Polski raper nie zamierza zwalniać tempa i zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami premiery aż 2 nowych albumów na przełomie sierpnia i września, właśnie poznaliśmy wszystkie tytuły piosenek, które będzie można usłyszeć na jego nowym materiale. 

Atmosfera wokół nowego materiału muzycznego Taco Hemingwaya wciąż jest gorąca. Przypomnijmy, że wcześniej poznaliśmy oficjalne okładki albumów „Jarmark” oraz „Europa”, natomiast dzisiaj raper wrzucił tracklisty zapowiadanych płyt do sieci.

Na albumie „Jarmark” znajdzie się aż 12 utworów. Do tego na płycie dołączono także bonusowy kawałek, który będzie dostępny tylko dla osób kupujących płytę w preorderze. Ponadto na płycie w towarzystwie rapera usłyszymy także Artura Rojka, Kachę Kowalczyk z zespołu Coals oraz rapera Gruby Mielzky. Album promowany jest przez przebój „Polskie Tango”.

Natomiast na płycie „Europa” umieszczono 13 kawałków, oraz dodatkowy utwór dla osób, które nabyły płytę w przedsprzedaży. Także tutaj znalazło się kilku wyjątkowych gości w osobach Bedoesa, Szpaku oraz Borucci’ego. Przypomnijmy, że wydawnictwo promowane jest przez singiel „Michael Essien Birthday Party”.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here