Dwa lata minęły od ostatniego wydawnictwa Del Rey zatytułowanego „Lust For Life”. Dziś artystka wydaje swój kolejny krążek – „Norman Fucking Rockwell”, który promują single takie jak „Doin’ Time”, „The Greatest” czy „Fuck It, I Love You”.

Określany jako jeden z najbardziej wyczekiwanych albumów 2019 roku, nowe wydawnictwo Lany Del Rey dzisiaj ujrzało światło dzienne. Album składa się z 14 piosenek, z czego dwanaście z nich wyprodukował Jack Antonoff – odpowiedzialny za takie płyty jak „Reputation” Taylor Swift oraz nominowana do Grammy w kategorii Album Roku „Melodrama” od Lorde. Pozostałe dwie („The Next Best American Record” oraz „Bartender”) powstały we współpracy wokalistki z Rickiem Nowelsem, z którym artystka jest związana muzycznie od wielu lat.

Teledyski do utworów znajdujących się na „Norman Fucking Rockwell” wyreżyserowali Chuck Grant („Mariners Apartment Complex”, „Venice Bitch”) oraz Rich Lee („The Greatest”, „Fuck It, I Love You”, „Doin’ Time”). Chuck jest także autorką okładki szóstego albumu studyjnego artystki, a prywatnie młodszą siostrą Del Rey.

Album jest dostępny we wszystkich serwisach streamingowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here