W miniony piątek Little Mix zaprezentowały światu lead singiel z ich nowej płyty. Niestety jak się okazuje na pełne wydawnictwo trzeba będzie jeszcze chwilę poczekać. Według pierwotnych planów LM6 miało ujrzeć światło dzienne w okolicach maja, jednak ze względu na panującą na świecie pandemię premiera krążka musiała zostać przełożona. 

Popularny girlsband został zmuszony przełożyć datę premiery swojego szóstego longplaya. Członkini grupy Perrie Edwards wyjawiła, że według najnowszych postanowień płyta ujrzy światło dzienne późnym latem bądź wczesną jesienią. Wszystko dlatego, że dziewczyny oraz ich współpracownicy zostali zmuszeni do zaprzestania prac nad płytą z powodu kryzysu związanego z pandemią koronawirusa.

Pomimo zmiany planów grupa zdecydowała się na opublikowanie singla „Break Up Song” w ubiegły piątek, tak jak było ustalone. Piosenkę można przesłuchać TUTAJ.

„Sądzę, że nie chciałyśmy przekładać tego singla, ponieważ chciałyśmy, aby świat go usłyszał. Dlatego właśnie wydałyśmy go teraz, ponieważ bardzo go lubimy i wydaje nam się być przyjemnym, pozytywnym, podnoszącym na duchu kawałkiem.” – powiedziała Perrie „Właśnie tego ludzie potrzebują teraz, ale co do albumu, będziemy musiały go przełożyć”.

Jak już wcześniej informowaliśmy, na początku marca grupa została zmuszona do zrezygnowania z kręcenia nowego teledysku. Panie miały zaplanowane nagrywanie klipu w Brazylii (więcej o tym TUTAJ). W wywiadzie z radiem Heart Perrie zdradziła, że plany te dotyczyły teledysku do drugiego singla z LM6. Jednak jak wiadomo z rozmowy jej koleżanki z zespołu Jade Thirlwall z magazynem „Gay Times”, prace nad teledyskiem do „Break Up Song” również zostały zatrzymane z powodu wirusa.

Na ten moment fani Little Mix mogą pocieszyć się stworzonymi do singla lyric video, które dostępne jest TUTAJ oraz vertical video wypuszczonym na Spotify.

Wypowiedź Perrie dla Heart Radio poniżej.

Little Mix oficjalnie rozpoczynają nową erę. Posłuchaj singla „Break Up Song” zwiastującego ich kolejny krążek

Nowy teledysk Little Mix pod znakiem zapytania. Grupa już dwukrotnie przełożyła kręcenie klipu do nadchodzącego singla

Jade z Little Mix o porównywaniu ich najnowszego singla do muzyki Duy Lipy i The Weeknd: „to całkowity zbieg okoliczności”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here