Doja Cat została gwiazdą najnowszego wydania „V Magazine”. W ramach tego raperka wzięła udział w wywiadzie, który przeprowadziła z nią inna znana artystka – SZA. 

Podczas rozmowy SZA nie ukrywała swojej sympatii do twórczości Dojy. Wychwalała  m.in. umiejętność autorki hitów „Say So” i „Boss Bitch” do mieszania ze sobą różnych gatunków muzycznych, co jak twierdziła, sprawia, że łatwo jest się z nią identyfikować. „To tak, jakbyś była dokładnie tym czego potrzebowałam gdy byłam w liceum i na studiach.” – powiedziała  SZA.

SZA przyznała, że widzi podobieństwa między raperką a samą Księżniczką popu Britney Spears. Według wokalistki, Doja ma szansę być w przyszłości tak samo wielką ikoną jaką obecnie jest Britney.

„Czy jesteś gotowa, aby być Britney Spears? Bo właśnie w tym kierunku zmierzasz. Wiesz to? Będziesz globalną sensacją numer jeden. Ponieważ nigdy nie było nikogo takiego jak ty. Dosłownie zostaniesz Britney Spears i nie mogę się doczekać”. – powiedziała SZA. Doja odpowiedziała, że chciałaby kiedyś mieć swój moment, w którym mogłaby na wzór Britney móc powiedzieć „It’s Doja, bitch”.

Artystki rozmawiały także na temat niespodziewanego ogromnego sukcesu najnowszego singla „Streets”, do którego teledysk miał premierę wczoraj i można obejrzeć go TUTAJ. A także o nadchodzącym, trzecim albumie studyjnym „Planet Her”, na którym ma się znaleźć utwór nagrany wspólnie właśnie przez Doję Cat i SZA.

Doja Cat wyjawiła kiedy spodziewać się można premiery jej nowego albumu

Teledysk do singla „Streets” Dojy Cat już dostępny. Zobacz klip do najnowszego przeboju raperki

SZA wypuściła wyczekiwany teledysk do przeboju „Good Days”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here