Fatalne wieści dla wszystkich wielbicieli Sylwii Grzeszczak. Na tydzień przed premierą albumu z wykonaniami live przebojów polskiej gwiazdy poinformowano o… odwołaniu jego premiery.

Wraz z premierą ostatniego singla Grzeszczak o tytule „Rakiety” wystartowała przedsprzedaż jej płyty. Krążek zatytułowany „Best Of Live: 10 Ten Tour” miał ukazać się już 20 września. Ku zaskoczeniu wszystkich, na kilka dni przed premierą wydawnictwa, poinformowano, że jednak się ono nie ukaże. Krążek „Best Of Live: 10 Ten Tour” miał być zapisem występu Sylwii Grzeszczak w trójmiejskiej ERGO Arenie. Na płycie mieliśmy usłyszeć przekrój twórczości artystki w wyjątkowych wykonaniach i nowych aranżacjach. Jak się jednak okazało, w czasach, gdy większość plików przechowywanych jest na wirtualnych chmurach, premierę płyty można anulować z powodu awarii dysku z danymi.

Drodzy, niestety zaplanowana na 20 września premiera płyty „Best of Live: 10 Ten Tour” nie odbędzie się. Przyczyną tego jest awaria dysku zawierającego ten materiał, do ostatnich chwil przed terminem wysłania plików do produkcji staraliśmy się odzyskać stracone pliki – niestety nie udało się.” czytamy w oficjalnym oświadczeniu managementu artystki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here