Prawdopodobne, że już za kilka dni P!nk i Taylor Swift będą mogły świętować kolejne sukcesy. Amerykanka dzięki ósmemu studyjnemu krążkowi „Hurts 2B Human” zmierza prosto na sam szczyt rankingu najlepiej sprzedających się płyt, natomiast singiel „ME!” ma szanse objąć pozycję lidera w zestawieniu najpopularniejszych singli w Wielkiej Brytanii.

Portal Official Charts poinformował właśnie, że album „Hurts 2B Human” już wkrótce oficjalnie stanie się najpopularniejszą płytą w Wielkiej Brytanii. Według wstępnych prognoz serwisu P!nk za sprawą ósmego studyjnego wydawnictwa zdobędzie kolejny numer 1 zdecydowanie wyprzedzając zespół Catfish and the Bottleman oraz powrotny album Mariny zatytułowany „LOVE + FEAR”. Tym samym będzie to już trzeci krążek P!nk, który zadebiutuje na samym szczycie zestawienia najlepiej sprzedających się krążków na Wyspach po krążkach „Funhouse” oraz „Beautiful Trauma”.

Przypomnijmy, że płyta „Hurts 2B Human” w Polsce ukazała się pod naszym patronatem, a recenzję możecie przeczytać TUTAJ.

Udany start zanotowała również Taylor Swift. Amerykańska gwiazda za sprawą nowego singla „ME!” z gościnnym udziałem Brendona Urie z Panic! At The Disco stoczy walkę ze Stormzy o pozycję numer 1 w zestawieniu singli. Brytyjski raper ma przewagę w wynikach streamingowych, natomiast wokalistka w tradycyjnej sprzedaży cyfrowej. Aktualna różnica wynosi zaledwie 530 sztuk na korzyść Stormzy’ego. Byłby to drugi w karierze po „Look What You Made Me Do” singiel notowany na 1 pozycji oraz 9, któremu udało się przekroczyć barierę TOP 5 w zestawieniu najpopularniejszych utworów na Wyspach. Więcej o pierwszych sukcesach singla „ME!” znajdziecie TUTAJ.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here