Kilka dni temu swój kolejny  album wydała P!nk. Płyta ‚Beautiful Trauma’ to pierwszy krążek wokalistki od momentu premiery płyty ‚The Truth About Love’. Znane są już pierwsze prognozy sprzedaży dla albumu w Stanach Zjednoczonych.

Okazuje się, że sprzedaż  ‚Beautiful Trauma’ w pierwszym tygodniu w USA będzie należało uznać za imponującą. Jak donosi bowiem magazyn Hits Daily Double P!nk może liczyć na sprzedaż na poziomie 300-375 tysięcy w ciągu pierwszych 7 dni od premiery krążka. Tego rodzaju wynik zapewni autorce przeboju ‚What About Us’ miejsce na szczycie zestawienia Billboard 200.

Na nowym wydawnictwie autorki przeboju ‚Just Give Me A Reason’ znalazło się łącznie 13 premierowych kompozycji, w tym wybrane na lead singiel ‚What About Us’ oraz promujące album utwory ’Beautiful Trauma’ oraz ‚Whatever You Want’. Jednocześnie na nowym krążku P!nk fani piosenkarki usłyszą duet swojej idolki z niecodziennym gościem: w utworze ‚Revenge’ pojawia się bowiem Eminem.

P!nk zapowiadając album zdradziła, że stworzony materiał jest dość intymny i bliski jej sercu, m.in. ze względu na fakt, iż jest współautorką wszystkich 13 premierowych kompozycji.

‚Jestem autentycznie szalenie dumna z tej płyty. Minęło trochę czasu, jestem niezwykle wdzięczna za to wszystko, co dostaliśmy. Czekam niecierpliwie na podzielenie się z Wami nowym materiałem i na rozpoczęcie kolejnego rozdziału w mojej karierze’ napisała wokalistka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here