Dyskografię australijskiej wokalistki Sii zamyka wydany na początku 2016 roku album ‚This is Acting’, który okazał się sporym komercyjnym sukcesem. Krążek dotychczas promowały m.in. single ‚Cheap Thrills’ (z Seanem Paulem) oraz ‚The Greatest’ (z Kendrickiem Lamarem). Artystka rozpoczęła też nowy etap w swojej karierze – zmieniła wytwórnię i nagrywa wyjątkowy, świąteczny album.

Nad krążkiem, który ma ukazać się jeszcze w tym roku, wokalistka ma współpracować m.in. z Gregiem Kurstinem. Producent ten przykłada rękę do muzyki Sii już od prawie dziesięciu lat i brał udział w powstawaniu każdego jej albumu od czasów ‚Some People Have Real Problems’. Odpowiedzialny też jest za sukcesy albumów Adele, Keshy, Pink czy Ellie Goulding.

Greg Kurstin zdradził kilka interesujących faktów na temat nadchodzącego bożonarodzeniowego albumu Sii. Przyznał, że prace nad tym wydawnictwem przypominają mu tworzenie muzyki sprzed lat, kiedy Sia nie ukrywała się jeszcze za peruką.

„Cofnąłem się w czasie do chwil, kiedy byliśmy wkręceni w jazzowe sekwencje akordów” powiedział producent.

Przyznał, że zimowy, niezatytułowany jeszcze, album Sii będzie zawierał całą stylistyczną gamę utworów.

‚Znajdą się na nim oryginalne szybkie bożonarodzeniowe kawałki, ale też typowe ballady Sii’ opowiedział krótko Kurstin.

‚Sia jest niewyobrażalna’ dodał jeszcze producent. ‚Nie mam pojęcia, jak może tak szybko wymyślać słowa i melodię piosenek. Nie znam drugiej takiej osoby.’

Ostatnim wydawnictwem, przy którym współpracowali Sia i Greg Kurstin, jest piosenka ZAYN’a ‚Dusk Till Dawn’.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here