Ariana Grande ze swoim najnowszym albumem „Sweetener” zdobyła szczyt zestawień na całym świecie, w tym w Wielkiej Brytanii i w Stanach Zjednoczonych. Nie budzi zatem zdziwienia to, że wokalistka poradziła sobie równie doskonale na naszym rodzimym podwórku.

Najświeższe wydawnictwo 25-latki pojawiło się na cotygodniowej liście sprzedaży na olis.onyx.pl. „Sweetener” zadebiutował na samym szczycie polskiej listy, tym samym zrzucając ze szczytu pozycję poprzedniego lidera – składankę „The Best of Whitney Houston”.

Warto przypomnieć, że w ścisłej czołówce najnowszego zestawienia Billboard Hot 100 znalazły się aż dwa single Grande z nowej płyty. Mowa oczywiście o „No Tears Left to Cry”, które nadal utrzymuje się w pierwszej dziesiątce Billboard Hot100, ale i drugim singlu z wydawnictwa, czyli „God is a Woman”. Utwór ten ustanowił swoją najwyższą ówczas pozycję w zestawieniu awansując o 22 oczka wprost na miejsce 8.

Ariana Grande z dwoma przebojami w pierwszej dziesiątce Billboard Hot100. To już dziesiąty singiel 25-latki, który dociera do TOP10 w USA.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here