Wczorajszy dzień został zdominowany przez informacje o przesunięciu premiery albumu Nicki Minaj. Raperka, mimo że sama oficjalnie jeszcze nie odniosła się do tych rewelacji, swój krążek „Queen” wypuści tydzień później niż pierwotnie zakładano – 17 sierpnia ukaże się również longplay Ariany Grande.

Zmiana daty premiery „Queen” odbiła się w sieci szerokim echem. Nicki na swoim Twitterze nie odniosła się bezpośrednio do tygodniowego przesunięcia momentu wydania krążka, ale zasugerowała, że może to wchodzić w grę z uwagi na wykorzystany nieświadomie fragment kompozycji Tracy Chapman. Oczywiście, uwadze fanom nie uszło to, że 17 sierpnia ukaże się również płyta Ariany Grande – „Sweetener”. Pomiędzy Paniami nie ma jednak nawet krzty rywalizacji, co dosadnie na swoich social mediach zilustrowała Grande.

Ja i Nicki śmiejemy się z tego” napisała Ariana. „jezu, co się dzisiaj dzieje? chyba po prostu przestanę się w ogóle tutaj logować lmfao. to moja pieprzona siostra. wyjaśnia sprawę sampla. kupujcie i streamujcie queen & sweetener 17 sierpnia bye. te liczy nie znaczą aż tyle dla artystów, co znaczą dla was. chcemy po prostu, żebyście wszyscy posłuchali tych płyt.”

Komentarz dodała również Nicki, która pomimo braku bezpośredniego wskazania na przesunięcie płyty, odniosła się do wypowiedzi Ariany.

Kocham tą kobietę. Nie mogę się doczekać, aż fani skorzystają z naszej ciężkiej pracy na każdym polu. Kochamy Waszą pasję. Ludzie będziecie BARDZO szczęśliwi. Uwierzcie. Tylko tyle powiem.” napisała Nicki.

„Sweetener” i „Queen” na półkach sklepowych pojawią się 17 sierpnia.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here