Kilka godzin temu Ariana Grande opublikowała kolejny utwór z nadchodzącego krążka „Sweetener”. Kompozycja „The Light is Coming”, nagrana z Nicki Minaj, zwiastuje czwarty studyjny album gwiazdy, który do sprzedaży trafi już 17 sierpnia.


Równolegle z premierą swojego nowego utworu Ariana Grande udostępniła swoją płytę „Sweetener” w przedsprzedaży, a także zdradziła oficjalną datę jej premiery. Następca albumu „Dangerous Woman” (2016) na półki sklepowe trafi już 17 sierpnia. Do tej pory materiał zwiastowany był przez hitowy singiel „No Tears Left to Cry”.

Zawsze byłam taką błyszczącą, śpiewającą 5-6-7-8, seksowny ruch… seksowne rzeczy. Ale teraz jestem bardziej w stylu: „Ok… to niezły numer, ale ma też przekaz. Buja, ale również ma kawał mojej duszy w sobie.” wyznała jakiś czas temu Ariana na temat materiału, jaki znajdzie się na „Sweetener”. „Płakałam z 10 tysięcy razy podczas sesji pisząc to dla Was. Tutaj jest moje krwawiące serce, a tuż za nim jest beat trapu.”

„The Light is Coming” Ariany Grande & Nicki Minaj już w sieci. Posłuchaj premierowego utworu ze „Sweetener”.

Ariana przyznała również, że jeden z utworów, jaki znajdzie się na „Sweetener”, będzie specyficznym remiksem / coverem piosenki „Goodnight and Go” z repertuaru Imogen Heap. 24-latka opisując kompozycję stwierdziła, że w jej wersji kompozycji znajdą się również nowe elementy.

To jest remix i cover z kilkoma nowymi partiami. Dodałam coś od samej siebie do jednej z moich ulubionych piosenek wszech czasów, stworzonej przez moją ulubioną artystkę wszech czasów / kobietę, która inspiruje mnie do każdego kroku! Co było przerażające do zrobienia, ale bardzo ją kocham i mam nadzieję, że Wy również” napisała Ariana o „Goodnight and Go”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here